Hakkımızda

Ürüne Uygun Ambalaj Üretimi konsepti ile yola çıkan BC VAKUM AMBALAJ 2009 yılında İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde üretime başlamıştır.

BC VAKUM AMBALAJ olarak;

Yüksek bariyer özellikli, PA, EVOH bazlı 9 kat filmler; et ve süt ürünleri, konsantre meyve suları ve hazır yemek gibi bariyer özellikli baskılı veya baskısız ambalaj ihtiyacı olan ürünler, MAP ve vakum torba gibi uygulamalar için komple ambalaj çözümleri sunmaktadır

PET, PVC folyo üzerine yüksek bariyerli film lamine ederek yarı sert termoform folyoları, kolay açılabilir-peelable ve aç-kapa, antifoglu baskılı baskısız filmler, ana üretim kalemlerimiz arasındadır.

Sektöründe en son teknoloji vakum poşet kesim makinaları, HD Baskı (10 renk), laminasyon, dilme makinaları ve tecrübeli kadromuz ile vakum ambalaj sektöründe hizmet vermekteyiz

Vizyon & Misyon

Vizyon
Bariyerli vakum ambalaj malzemesi üretiminde ülkemizde ve yakın coğrafyamızda sektöre yön veren firma olmaktır.

Misyon
Başta gıda ambalajı olmak üzere farklı ürünlerin farklı ambalaj ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, kaliteli ve sürdürülebilir çözümler sunmaktır.

Hijyenik ortamda gıda ile temasa uygun hammaddeler kullanıp ürünlerin raf ömürlerini uzatarak, topluma gıdanın sağlıklı ve az israf ile ekonomik olarak ulaşmasını sağlayarak çevreye ve topluma olan sosyal sorumluluk görevini yerine getirmektir.

BC VAKUM AMBALAJ; kazan-kazan ilkesi ile tedarikçisi, çalışanları, müşterileri ve son kullanıcılarından oluşan bir bütünün parçasıdır.