KALİTE POLİTİKASI

Güvenilirlik ve güler yüzlülüğü kalite anlayışının temeli olarak benimseyerek, teknolojinin ve çağın insanlara getirdiği bütün nimetlerden yararlanarak yine müşteri memnuniyeti ile olası talep edilebilecek yeni istekleri önceden kestirip, önlem alarak bu doğrultuda çalışmalara devam etmek ilk planda gelmektedir.
Kalite, sorumluluk, müşteri memnuniyeti ilkelerimizin en başında gelmektedir. Şirketimiz toplam kalite yönetim sistemiyle oluşturduğu “Yüksek Kalite” anlayışıyla sektörde öncü olmayı hedeflemektedir.

Verdiğimiz hizmetlerde güvenilirlik ve dürüstlüğü ön planda tutarak müşterimizin ihtiyaçlarını önceden fark etmek, katma değer yaratarak ve yüksek düzeyde müşteri tatmini sağlamak, sektördeki gelişmelerde, ürün kalitesinde, müşteri memnuniyetinde bayraktar olmak için Kalite yönetim sisteminin temel unsuru olan firma çalışanlarının aynı kalite anlayışıyla hizmet vermesini sağlamak amacıyla sürekli eğitimler düzenlemeyi ve sistemi sürekli iyileştirmeyi taahüt etmektir.
GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Hizmet sunulan tüm alanların hijyenik olmasını sağlamayı, Müşterilere ev ortamındaki hijyen rahatlığını hissettirmeyi, Müşteri istek ve beklentilerini standartlar ve yasalar doğrultusunda zamanında ve her defasında karşılamayı, Personeli eğitmek, kalite ve hijyen bilincini geliştirmeyi Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini harfiyen uygulamayı ve sürekli geliştirmeyi taahhüt etmektir
Hizmet sunulan tüm alanların hijyenik olmasını sağlamayı,
Müşterilere ev ortamındaki hijyen rahatlığını hissettirmeyi,
Müşteri istek ve beklentilerini standartlar ve yasalar doğrultusunda zamanında ve her defasında karşılamayı,
Personeli eğitmek, kalite ve hijyen bilincini geliştirmeyi
Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini harfiyen uygulamayı ve sürekli geliştirmeyi taahhüt etmektir
Sertfikalarımız